Osobní odběr zboží je možný po telefonické domluvě. Prosím, dodržujte hygiencké nařízení. Děkujeme

O nás

Dovolte, abych Vás co nejsrdečněji přivítala na domovských stránkách o jedněch z nejkrásnějších a nejvoňavějších bylin a květin, " o levanduli".

Nápad pěstování levandule přišel už v době, kdy jsem pracovala v korporátní zahraniční společnosti. Od mých studií na vysoké škole jsem snila po vlastní dráze podnikání. O něčem co bude vonět a zároveň pomáhat v podobě zdraví ostatním. Vyrůstala jsem na malé vesničce mezi kytičkami a zvířaty. Láska k přírodě mi zůstala. Levandule v té době nebyla tolik populární i přesto jsem se pustila do něčeho zcela neznámého. Velká dřina, úsilí, zároveň dosažení něčeho co si vybuduji sama. Na začátku a prakticky dodnes mi pomáhá rodina.  Ve finále je to neustálá práce, která přináší radost, úsměv, ale i občas mozouly na rukou. 

Pěstovat jsem tuto nádheru začala v počtu 1000 kusů a pak se políčko stále zvětšovalo. Je to láska s velkým nasazením, poctivou prací, soběstačnosti a hlavně v dnešní uspěchané době útěk k něčemu tak uklidňujícímu. Snažím se ji opečovávat tak, jak to nejlépe umím. Své produkty posouvám v nové a nové tvorbě a to všechno vlastní ruční prací.

Konkrétně se věnuji levanduli lékařskou (lavandule angustifolia).  Je ideální rostlinou k vytvoření voňavého bylinkového zátiší na zahradě i k pěstování ve větších nádobách. Levandule dokáže svým vzhledem a vůní navodit atmosféru radosti, pohody a především zlepšit i naše zdraví. Snažím se ze všech sil vytvářet produkty bez jedovaté chemie pouze skutečnou kvalitu.

Na těchto internetových stránkách naleznete produkty z vlastní výroby i jak s levandulí zacházet. Přístup, kterým žiji mě neustále žene k hledání všeho výjimečného. Každým dnem se učím, zdokonaluji a vytvářím nové věci. Jedná se pouze o moje know how a především trpělivá, poctivá práce nad každým produktem. Jedná se o výrobky, které jsou originální. I když vytvořím několik stejných výrobků nikdy nejsou stejné :-) 

Mrkněte se na stránky, které jsou určeny všem, koho zaujme vzhled a omamná vůně této byliny. Především těm, kteří se zajímají o pestré využití levandule v různých uplatněních v našich životech.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení