Osobní odběr zboží je možný po telefonické domluvě.. Děkujeme

O nás

Dovolte, abych Vás co nejsrdečněji přivítala na domovských stránkách o jedněch z nejkrásnějších a nejvoňavějších bylin a květin, " o levanduli".

Nápad pěstování levandule přišel už v době, kdy jsem pracovala v korporátní zahraniční společnosti. Od mých studií na vysoké škole jsem snila po vlastní dráze podnikání. O něčem co bude vonět a zároveň pomáhat v podobě zdraví ostatním. Vyrůstala jsem na malé vesničce na Oflendě ve Východních Čechách mezi kytičkami a zvířaty. Láska k přírodě mi zůstala. Levandule v té době nebyla tolik populární i přesto jsem se pustila do něčeho zcela neznámého. Velká dřina, úsilí, zároveň dosažení něčeho co si vybuduji sama. Na začátku a prakticky dodnes mi pomáhá rodina.  Ve finále je to neustálá práce, která přináší radost, úsměv, ale i občas mozouly na rukou. 

Pěstovat jsem tuto nádheru začala v počtu 1000 kusů a pak se políčko stále zvětšovalo. Je to láska s velkým nasazením, poctivou prací, soběstačnosti a hlavně v dnešní uspěchané době útěk k něčemu tak uklidňujícímu. Snažím se ji opečovávat tak, jak to nejlépe umím. Své produkty posouvám v nové a nové tvorbě a to všechno vlastní ruční prací.

Konkrétně se věnuji levanduli lékařskou (lavandule angustifolia).  Je ideální rostlinou k vytvoření voňavého bylinkového zátiší na zahradě i k pěstování ve větších nádobách. Levandule dokáže svým vzhledem a vůní navodit atmosféru radosti, pohody a především zlepšit i naše zdraví. Snažím se ze všech sil vytvářet produkty bez jedovaté chemie pouze skutečnou kvalitu.

Na těchto internetových stránkách naleznete produkty z vlastní výroby i jak s levandulí zacházet. Přístup, kterým žiji mě neustále žene k hledání všeho výjimečného. Každým dnem se učím, zdokonaluji a vytvářím nové věci. Jedná se pouze o moje know how a především trpělivá, poctivá práce nad každým produktem. Jedná se o výrobky, které jsou originální. I když vytvořím několik stejných výrobků nikdy nejsou stejné :-) 

Mrkněte se na stránky, které jsou určeny všem, koho zaujme vzhled a omamná vůně této byliny. Především těm, kteří se zajímají o pestré využití levandule v různých uplatněních v našich životech. A pokud budete z blízkého okolí, přijeďte se podívat nejen v době květu, ale do malého obchůdku, kde najdete všechny ty krásy a dobroty nejen z eshopu :-) Těším se na vás.