Základní ustanovení

Tyto obchodní podmínky upravují obchodní vztahy mezi kupujícím a provozovatelem internetového obchodu www.kuplevandule.cz. Provozovatelem je Olga Pospíšilová, Václavská 1107, Chrudim 1, 537 01, IČO 60106239, (dále jen „prodávající“). Prodávající si vyhrazuje právo obchodní podmínky kdykoliv upravit. Podáním elektronické objednávky, objednávky na základě emailu nebo telefonicky kupující stvrzuje souhlas s těmito podmínkami, které jsou pro obě strany závazné, pokud není ve smlouvě uvedeno jinak. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky prodávajícím prostřednictvím emailu. Kupní smlouva nenabude platnosti pouze v případě, že objednávka nebyla ze strany prodávajícího potvrzena.

Objednání zboží

Objednávka zboží z internetového obchodu www.kuplevandule.cz je závazná od okamžiku odeslání potvrzujícího emailu od prodávajícího. Zboží bude odesláno na adresu kupujícího za cenu uvedenou v e-shopu v okamžiku objednávky zboží. Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou bude zboží dodáno. Daňový doklad bude kupujícímu dodán společně se zbožím.

Zrušení objednávky

Kupující má právo zrušit objednávku nebo vrátit zboží do 14-ti dnů od doručení a to bez udání důvodu. O zrušení objednávky nás informujte co nejdříve na mailu: info@kuplevandule.cz. Objednávku je možno bezplatně zrušit nebo změnit až do okamžiku odeslání zboží, o kterém bude kupující informován emailem. Pokud bylo zboží již vyexpedováno, je povinností kupujícího zboží převzít a poslat jej zpět se všemy doklady doporučeně na adresu prodávajícího a to na vlastní náklady. Zboží nelze vrátit na dobírku. Pokud bude vrácené zboží v původním obalu, kompletní, nepoškozené, čisté a bez jiných vad budou kupujícímu do 14-ti dnů vráceny peníze. Vrácena bude pouze částka rovnající se ceně zboží, nikoliv poškozené.

Dodací lhůta

Doba expedice zboží z našeho internetového obchodu je obvykle 5 pracovních dnů. V případě, že by doba expedice měla překročit tuto dobu, bude o tom kupující informován emailem. Za nesplnění dodaných termínů po expedici způsobených přepravcem prodávající neodpovídá.

Doprava a poštovné

Objednané zboží zasíláme prostřednictvím České pošty na dobírku v závislosti na velikosti:

Ceny v Kč 1)

Velikostní kategorie (nejdelší strana do)

S

M

L

XL

(35 cm)

(50 cm)

(100 cm)

(240 cm)

Základní cena

89

119

169

319

  • platba dobírkou, zboží je odesláno do 5-ti pracovních dnů. Při odeslání zboží na dobírku je k ceně poštovného přičtena částka 20,- Kč za balné.

 

Převzetí zboží

Při převzetí zboží na pobočce České pošty se přesvědčte, než jej přijmete o neporušení obalu. V opačném případě, pokud by byl obal poškozen během přepravy, zboží nepřebírejte a řešte tuto skutečnost s přepravcem. Kupující má povinnost objednané zboží převzít od doručovatele, pokud tak neučiní, porušuje podmínky Obchodního zákoníku a Občanského zákoníku. V případě, že se objednané zboží vrátí na adresu prodávajícího z důvodu nevyzvednutí zásilky, je možné jej kupujícímu zaslat znovu, ale kupující musí uhradit na účet prodávajícího náklady na nové poštovné. Nelze to brát jako storno objednávky, protože tím kupující porušuje tyto obchodní podmínky. Pokud si kupující nepřeje opětovné zaslání zboží na jeho adresu, je povinnen prodávajícímu uhradit poplatek na náklady dopravu a ostatní výdaje 200,-Kč. Každý případ je však posuzován individuálně a v případě rychlého a korektního jednání ze strany kupujícího může být tento poplatek prodávajícím snížen.

Reklamace

Daňový doklad, který kupující obdrží společně se zbožím, slouží jako záruční list.

Před zasláním reklamovaného zboží na naši adresu nás kontaktujte na emailu: info@kuplevandule.cz Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Prodávající nenese odpovědnost za škody vzniklé činností třetí strany, tj. kupujícího nebo přepravce. Jedná se o specifické produkty.Záruka se také nevztahuje na škody způsobené nesprávným skladováním či špatnou údržbou. Zároveň nám pošlete krátký email se stručným popis reklamace a fotografii závady. Do reklamačního formuláře připište číslo Vaší objednávky, o jaké zboží se jedná a číslo Vašeho účtu pro zaslání peněz.

Ochrana osobních údajů 

Všechny Vámi uvedené osobní údaje (jméno, adresa, emailová adresa, telefon...) budou použity pouze pro vyřízení objednávky a nebudou poskytnuty třetí straně s výjimkou přepravce. Objednávkou v internetovém obchodě www.kuplevandule.cz dává kupující souhlas se zpracováním údajů pro vyřízení objednávky, platby, zprostředkování a doručení zboží.